top of page

Jak zamówić towar ze strony ? To proste !

I. Strona nie jest sklepem internetowym, a portalem informacyjnym, o bieżącej ofercie sklepu. Opcja zakupu przez "koszyk" , jak i rejestracji, są więc zdezaktywowane. 

II. Sprzedaż następuje wyłącznie w siedzibie przedsiębiorstwa; istnieje możliwość dowozu - w przypadkach indywidualnie ustalonych - albo wysyłki - kiedy jest to prawnie możliwe/dopuszczalne.

III. Aby zamówić wystarczy skontaktować się telefonicznie lub mailowo. Można zarezerwować towar (do 14 dni) lub umówić się na osobistą wizytę. Klient otrzymuje fakturę/rachunek, względnie fakturę pro-formę (w przypadku rezerwacji, z ustalonym indywidualnie terminem płatności). Sklep akceptuje płatność gotówką lub przelewem. Na życzenie udostępniamy komputer celem wykonania przelewu na konto przedsiębiorstwa. 

W przypadku zainteresowania rozłożeniem płatności na raty - proszę o indywidualny kontakt.

IV. W przypadku zarezerwowania broni/amunicji, koniecznym jest wysłanie zdjęcia lub skanu zaświadczenia uprawniającego do nabycia broni lub legitymacji posiadacza broni oraz PESEL. We wszystkich przypadkach wymagana jest wpłata zaliczki/zadatku lub pełnej kwoty za dany przedmiot (do indywidualnego ustalenia). Właściwe faktura/rachunek, wystawiane są zawsze w dniu sprzedaży.

V. W przypadku wątpliwości - służę radą i pomocą :) !

bottom of page